Finanční podpora

Pokud vám záleží na budoucnosti ulice Na Loužku, můžete boj proti bezohledné výstavbě podpořit finančně. Váš dar zdvojnásobí nadace VIA. O možnostech finanční podpory a nadaci VIA najdete více informací níže.  

NADACE VIA JE NA NAŠÍ STRANĚ!

Co je Nadace VIA?

Nadace VIA je nezávislá česká nadace. Nečerpá peníze z evropských ani státních fondů, ale prostředky získává výhradně od individuálních dárců, firem, nadací a z výnosů nadačního jmění. V roce 2018 Nadace VIA rozdělila v grantech přes 15 milionů Kč a podpořila přes 400 komunitních a filantropických projektů.

www.nadacevia.cz

Nejsme v tom sami a vy také ne!

Nadace VIA v rámci programu Živá komunita podporuje boj Přátel Malvazinek proti demolici vily Na Loužku 8. Prostřednictvím portálu Darujme.cz můžete i Vy jednoduše přispět na boj proti demolici. Každou korunu, kterou darujete, nám Nadace Via zdvojnásobí až do výše 20 000 Kč!

https://www.darujme.cz/projekt/1201760

Do kdy je možné přispět?

Projekt můžete prostřednictvím portálu Darujme.cz podpořit do 31.10.2019. Pojďte do toho s námi!

Na co peníze použijeme?

Pomůžete nám bojovat proti demolici v řízení před stavebním úřadem. Vybrané peněžité prostředky budou využity na zajištění právního poradenství a různým oponentních posudků – od urbanistů, architektů, statiků, dendrologů…

Máte dotazy?

Pokud máte v této věci dotazy, rádi Vám je zodpovíme na p.malvazinek@gmail.com